Czy życie wieczne jest możliwe?

Bardzo szybki rozwój technologiczny, sukcesy odnoszone w dziedzinie medycyny, przeprowadzanie coraz to odważniejszych eksperymentów – to wszystko sprawia, że zaczynamy zastanawiać się nad naszą przyszłością. Wizja życia wiecznego w każdym z nas wzbudza inne odczucia.  Dla jednych jest to szczyt osiągnięć naukowych człowieka, dla drugich znieważanie jego natury.

Jak bardzo możemy ingerować w naturę człowieka, sprawiając, że jego naturalny cykl życiowy zostanie całkowicie zmieniony? Co na ten temat mówi Biblia? A co na ten temat mówią naukowcy? Na te i inne pytania odpowie dr hab. inż. Agata Markowska – Szczupak

z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Serdecznie zapraszam na kolejny wykład, który odbędzie się w sali konferencyjnej 15 majagodz. 8.45.                    

Sylwia Balcer

powrót