Certyfikat Bezpiecznej Szkoły

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół w Policach w roku szkolnym 2016/2017 otrzymał Honorowy Certyfikat Bezpiecznej Szkoły - programu organizowanego przez Wojewódzką Komendę Policji w Szczecinie przy współpracy z lokalnymi jednostkami Policji oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. W bieżącym roku szkolnym skupiliśmy się na zagadnieniu związanym z używaniem sprzętów elektronicznych przez młodzież. Uczniowie wybranych klas ponadgimnazjalnych brali udział w zajęciach warsztatowych opartych na pracy w grupie oraz rotacyjnym przechodzeniu przez zadania na czas. Realizację programu wspierali funkcjonariusze Policji w Policach za co serdecznie dziękujemy oraz liczymy na dalszą współpracę.

Poniżej link do strony Komendy powiatowej Policji w Policach:

http://police.policja.gov.pl/zpl/aktualnos/aktual/11952,Bezpieczna-Szkola-uroczyste-zakonczenie-edycji-2016-2017.html

szkolni koordynatorzy
Marzena Rafacz
Jakub Piekarski

powrót