Byliśmy otwarci na oścież…

…ponieważ mamy się czym pochwalić. W sobotę 11 kwietnia w naszej szkole został zorganizowany „Dzień otwarty”. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Biała szkoła – bezpieczna przyszłość”. Nasi uczniowie wraz z funkcjonariuszami KPP w Policach przeprowadzili wśród pieszych i kierowców akcję, której celem było uświadomienie, jak ważne jest przestrzeganie przepisów regulujących ruch drogowy.

Potencjalnym uczniom zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2015/2016. Klasy mundurowe zaprezentowały swoje mocne strony. Co klasa, to inny sposób prezentacji – kucharze przemawiali do podniebień, medycy propagowali zdrowie, klasy humanistyczne przekonywały, że świat kręci się wokół człowieka, miłośnicy przedmiotów ścisłych zapewniali, że wszystko można policzyć, hotelarze przekuwali teorię na praktykę i witali w szkolnej recepcji gości. Pokazaliśmy halę sportową, internat, chętni mogli kibicować podczas zawodów pływackich.

Nad całością imprez czuwała pani Alicja Jankowska, nauczycielka języka angielskiego

Najlepiej jednak zobaczyć galerię zdjęć, których autorką jest pani Joanna Cichecka, nauczycielka geografii i plastyki.

powrót