BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ MISYJNY 2015

Już po raz trzeci uczniowie naszego Gimnazjum przygotowali i poprowadzili Bożonarodzeniowy Kiermasz Misyjny w dniach 8-10 grudnia. Całkowity dochód został przeznaczony na wychowanie i kształcenie dzieci ze szkoły podstawowej w Sarh w Czadzie, przy współpracy z Salezjańskim Ośrodkiem Misyjnym. Jak już stało się tradycją, pierwszym etapem były przygotowania, które sprawiły wiele radości, choć czasem wymagały cierpliwości. Kartki, bombki i wyroby z modeliny stanowiły nie lada wyzwanie; szczególnie, że zadania podjęli się uczniowie klas pierwszych gimnazjum.

Bardzo dziękujemy wszystkim Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom, którzy wsparli naszą akcję i dokonali zakupów na Kiermaszu! :)

więcej:
http://katecheza1.pl.tl/Bo%26%23380%3Bonarodzeniowy-Kiermasz-Misyjny-2015.htm

powrót