BIAŁA NA TARGACH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

26 kwietnia 2014r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyły się XII Targi Szkół Ponadgimnazjalnych.
Na targach swoją ofertę edukacyjną zaprezentowało 17 szkół. Nasza oferta była ciekawa, nie tylko ze względu na atrakcyjne profile klas ale też na niezwykłe zaangażowanie uczniów. Profesjonalne i poważne  podejście do tematu promocji szkoły sprawiło, że na naszym stoisku mieliśmy wielu gości.
Składamy serdeczne podziękowania uczniom obsługującym nasze stoisko, którzy w ciekawy i sympatyczny sposób zachęcali swoich młodszych kolegów do podjęcia nauki w naszej szkole.
Są to: Klaudia Kunicka, Weronika Paris, Kacper Zdrojewski, Radek Kurzawa, Marlena Lewandowska, Filip Józwiak, Klaudia Wiśniewska, Paweł Domżalski, Kamil Wachowski, Ada Zając, Iza Pinkos, Jessica Panek, Kornelia Sokołowska

Joanna Cichecka i Monika Kraszewska-Moroz

powrót