BIAŁA NA KAJAKACH

W dniu 17 maja 2017 roku w ramach wspierania i upowszechniania krajoznawstwa oraz wypoczynku wśród młodzieży szkolnej, został zorganizowany dla uczniów z Białej, spływ kajakowy rzeką Gunicą pod hasłem ,,poznaj regiony z innej strony’’.

Pogoda nam dopisała, dzięki której wycieczka była niezwykła i przepiękna, a widoczki z kajaka nie do opisania. W tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych, uczniowie nas nie zawiedli i bardzo dobrze sobie poradzili z ekstremalną trasą. Wykazali się niesłychaną intuicją, siłą spokoju i ogromnym poczuciem humoru… co spowodowało, że mimo kilku niepowodzeń spływ kajakowy można zaliczyć do udanych i wyjątkowych wypraw.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzorową postawę i za nie zapomniane chwile.

 

Sławomir Korzeniewski

Janis Wakatinakis

powrót