aleklasa....

W imieniu zespołu redakcyjnego młodzieżowego portalu edukacyjnego i prozawodowego http://aleklasa.pl/ chciałbym zaprosić do zapoznania się z naszym serwisem informacyjnym. Pragniemy być pomocni nie tylko przy powtórce przed klasówką czy egzaminem ale również w wyborze kierunku studiów i przyszłej pracy. Dlatego na naszej stronie pojawiać się będą artykuły dotyczące zawodów różnych branż oraz ich specyfiki, informacje o nowych możliwościach studiowania, szkołach wyższych i ośrodkach akademickich. Chcemy podpowiadać, gdzie można pracować mając konkretne zainteresowania i zdolności oraz w co inwestować swój czas i wysiłek, aby lepiej przystosować się do nowych wymogów rynku pracy. Przez wiele lat służyliśmy młodzieży pomocą i radą wydając (do 2008 roku) dwutygodniki edukacyjne „Cogito", „Victor gimnazjalista" czy "Victor junior". Po przerwie wracamy do głównych założeń wydań papierowych, tym razem w wersji internetowej i w zmienionej formule.
Zapraszam na http://aleklasa.pl/
 

Redaktor naczelny
Zbigniew Drogi
Wydawnictwo Młoda Polska

powrót