44 Olimpiada Języka Angielskiego

Dnia 07 listopada 2019r. odbyła się w naszej szkole 44 Olimpiada Języka Angielskiego. W I etapie olimpiady wzięło udział 9 osób, których znajomość języka angielskiego jest na najwyższym poziomie w naszej szkole. Uczniowie byli wyznaczeni przez nauczycieli.
Konkurs był bardzo trudny. Najwyższy wynik w naszej szkole to 26 punktów. Zasady przyznawania punktów są bardzo zaostrzone. Wymagana jest 100% poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych otwartych odpowiedzi. Niestety nikt nie zakwalifikował się do II etapu (pułap jest od 30 punktów). Najwyższy wynik uzyskał Kacper Dąbrowski z klasy 4TZ. Drugi najwyższy wynik uzyskał Paweł Wiszniewski z klasy 2TZ, a trzeci - Kacper Chłodny z klasy 1LN LO4L. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu.

Grażyna Niegrebecka

powrót