„Wolność nie była nam dana, dlatego musimy się nią cieszyć"
„Wolność nie była nam dana, dlatego musimy się nią cieszyć

Miło nam poinformować, że nauczyciele nasze szkoły: Justyna Wodzik, Dorota Kobylińska - Huk i Marzena Rafacz zostały zaproszone przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej na uroczystość podsumowującą wielomiesięczne projekty realizowane z uczniami w roku szkolnym 2013/2014 z okazji 25 lat Wolności. Dzięki dużemu zaangażowaniu i kreatywności (efekty zostały zawarte m.in. na naszym blogu: www.4czerwcawbialej.blogspot.com) zostaliśmy laureatami Konkursu „2014! Młodzi dla Wolności". Przedstawiciele uczniów biorących udział w projekcie byli z tej okazji w czerwcu w Pałacu Prezydenckim z wizytą u Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego. W październiku zaplanowane jest spotkanie dla koordynatorów szkolnych wyróżnionych szkół, odbędzie się ono 13 października 2014 roku także w Pałacu Prezydenckim.

powrót