„Nasz absolwent Piotr Tarwacki z 3 LE najlepszy w województwie w walce z zagrożeniami w cyberprzestrzeni”

W dniu 25 maja w Wyższej Szkole Humanistycznej TWP w Szczecinie odbył się finał konkursu:„ Jak uchronić młodych ludzi przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni”. Konkurs był skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa zachodniopomorskiego. Udział wzięły 23 osoby – uczniowie z sześciu szkół, którzy przygotowali 8 prac konkursowych. Najlepszym spotem reklamowym okazał się film „Stop cyberprzemocy”, autorstwa Piotra Tarwackiego. Praca Piotra zdobyła I miejsce w konkursie, a jednocześnie została wyróżniona indywidualną nagrodę pieniężną  Prezesa Polskiego Radia Szczecin SA.

JM Rektor Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie dr Waldemar Urbanik przedstawił zwycięzców i wręczył nagrody, a pani Kurator mgr Magdalena Zarębska-Kulesza wręczyła okolicznościowe puchary Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

Link do filmu: https://youtu.be/hcj9AFDjmIY

powrót