Dojazdy do Löcknitz

Szanowni Państwo,

Informuję, że w związku z remontem drogi przez Dobrą, w dniach 21 i 22 września 2020 roku nastąpi zmiana w organizacji transportu do szkoły w Loecknitz autobusu na trasie Police – Głębokie – Dobra – Loecknitz. Autobus wyruszy w tych dniach z Polic 10 minut szybciej, t.j. o godzinie 7.00. Na wszystkich kolejnych przystankach również będzie o 10 minut wcześniej. UWAGA! W tych dniach nie będzie przystanku w Dobrej, uczniowie dotychczas tam wsiadający mogą skorzystać z przystanku w Wołczkowie lub Lubieszynie. Proszę również słuchać informacji od kierowcy we wtorek i sprawdzić po południu informację na www.zspolice.pl/Loecknitz odnośnie środy 23 września. Jeżeli będzie to możliwe wrócimy na dotychczasową trasę, jeśli nie, zasady te będą obowiązywały do odwołania w kolejnych dniach. Za utrudnienia przepraszamy, nie są zależne od szkoły i firmy transportowej.

Autobus jadący przez Szczecin kursuje według dotychczasowego rozkładu jazdy i przystanków.

Tomasz Drewniak