UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2021/2022

JĘZYK POLSKI, 22.11.2021 g. 10:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1201001JarczakPaulina EmiliaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
2.1201002NowackaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
3.1201003RożyńskaJuliaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach
4.1201004NataliaGruszczyńskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach
5.1201005ŁukaszewiczJerzy BronisławSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6.1201006SzponderSzymonSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7.1201007StecyniakSzymonSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
8.1201008ByczkowskaWiktoria MariaSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
9.1201009LewandowskiMaksymilianZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
10.1201010MikołajewskaZuzannaZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
11.1201011SamulakKacper WiktorPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
12.1201012OrłowskiSzymonPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
13.1201013GładkowskaMaria EmmaPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
14.1201014LubińskaOliwiaSzkoła Podstawowa w Bedargowie im. rtm. W. Pileckiego
15.1201015SzczypaKrzysztofSzkoła Podstawowa w Bedargowie im. rtm. W. Pileckiego
16.1201016CampoloAntoniaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
17.1201017SpychalskaZofia IrenaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
18.1201018MartyniakMilena WiktoriaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
19.1201019ZąbkiewiczTymoteuszPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
20.1201020ZimnyWeronikaSzkoła Podstawowa im. św. Huberta w Kołbaskowie
21.1201021PietrzakAmeliaSzkoła Podstawowa im. św. Huberta w Kołbaskowie
22.1201022JędruszekMonikaPubliczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
23.1201023PaluchKatarzynaPubliczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
24.1201024KonstantyAleksandraSzkoła Podstawowa w Przecławiu
25.1201025KrajewskaMalwina ZofiaSzkoła Podstawowa w Przecławiu
26.1201026RajchowiakFilip ArturSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
27.1201027PrymaczukJakubSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
28.1201028Rachuba- PawelczykMartynaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
29.1201029KowalczykAleksandraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
30.1201030KajkowskiAlan DamianSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
31.1201031PołukordAnitaSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

MATEMATYKA, 22.11.2021 G. 13:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1202001MajdańskiBorys TomaszSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Policach
2.1202002JarczakPaulina EmiliaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Policach
3.1202003GruszczyńskaNataliaSzkoła Podstawowa nr3 im.Marii Skłodowskiej-Curie z Odziałami Dwujęzycznymi w Policach
4.1202004AlexiouMaciejSzkoła Podstawowa nr3 im.Marii Skłodowskiej-Curie z Odziałami Dwujęzycznymi w Policach
5.1202005SzponderSzymonSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6.1202006ZelekHanna TeresaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7.1202007SałapaAdam KrzysztofSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
8.1202008KamińskiKorneliusz KamilSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
9.1202009GochŁukaszZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
10.1202010Gorczak-KałucClaudiaZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
11.1202011OrłowskiSzymonPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
12.1202012GładkowskaMaria EmmaPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
13.1202013SzczypaKrzysztofSzkoła Podstawowa im. rtw. W. Pileckiego w Będargowie
14.1202014CampoloAntoniaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
15.1202015WojciechowskiŁukaszPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
16.1202016ZąbkiewiczTymoteuszPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
17.1202017StrózikowskiKacperZespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
18.1202018DomagalskiSzymonZespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
19.1202019KaczanowskiWiktorPubliczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie
20.1202020KurpiewskiJakubPubliczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie
21.1202021KonstantyAleksandraSzkoła Podstawowa w Przecławiu
22.1202022KuzmenkoZlataSzkoła Podstawowa w Przecławiu
23.1202023KwarcińskaMalwinaSzkoła Podstawowa w Przecławiu
24.1202024ŻabskiJan JerzySzkoła Podstawowa w Przecławiu
25.1202025ŁowińskiDawidSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
26.1202026KowalczykAleksandraSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
27.1202027WyszczelskiKamilSzkoła Podstawowa z Oddzialami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
28.1202028Jóźwik DanielSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
29.1202029KajkowskiAlanSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi

HISTORIA, 23.11.2021 g. 10:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1206001StupieńkoNikodemSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Policach
2.1206002KrzoskiAdrian MaksymilianSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Policach
3.1206003ŚwitkowskaHannaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej – Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach, ul. Siedlecka 4
4.1206004WiśniewskaMajaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej – Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach, ul. Siedlecka 4
5.1206005WośFranciszekSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z oddziałami dwujęzycznymi
6.1206006ŻukAntoniSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z oddziałami dwujęzycznymi
7.1206007KajkowskiAlan DamianSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
8.1206008KasińskaAmelia AnastazjaSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
9.1206009DurajIgor JakubSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
10.1206010MallekErnest OlgierdSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
11.1206011ChałupkaBartoszZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
12.1206012LewandowskiMaksymilianZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
13.1206013KamickiDaniel KrzysztofPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
14.1206014SzczęśniakOlivierPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
15.1206015LubińskaOliwiaSzkoła Podstawowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego
16.1206016SzcześniakJan MichałPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
17.1206017SadowskaAmeliaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
18.1206018BłasiakPatrykPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
19.1206019KowalczykPatrykPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
20.1206020KurpiewskiJakubPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
21.1206021CzyczAdrianPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
22.1206022Bieńkiewicz Szkoła Podstawowa Przecław…
23.1206023PoliczkiewiczDamianSzkoła Podstawowa Przecław…
24.1206024KulewskiMiłoszSzkoła Podstawowa im.J.Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
25.1206025KesbersRobertSzkoła Podstawowa im.J.Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
26.1206026JaszewskiDamianSP Trzebież
27.1206027GadomskiŁukaszSP Trzebież

JĘZYK NIEMIECKI, 23.11.2021 g. 13:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1209001KrawczykWiktoria MariaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
2.1209002JaroszAleksandra MartaSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
3.1209003GochŁukaszZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
4.1209004ChłodnyMajaZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
5.1209005FiukZofia AleksandraPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
6.1209006SieglerSophia VivienPubliczna Szkoła Podstawowa
7.1209007CampoloAntoniaPubliczna Szkoła Podstawowa
8.1209008WrocławskaMartyna AlicjaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
9.1209009DrzewieckaZuzannaSzkoła Podstawowa im. św. Huberta w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
10.1209010SedlnitzkyJohannesPaństwowa Szkoła Publiczna im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
11.1209011Nabiałek LenaLenaPaństwowa Szkoła Publiczna im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
12.1209012ZenerinoMajaPaństwowa Szkoła Publiczna im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
13.1209013PrusinowskiOlafSzkoła Podstawowa w Przecłąwiu
14.1209014KonstantyAleksandraSzkoła Podstawowa w Przeclawiu
15.1209015ChmielewskiLauraNiepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Przecławiu

CHEMIA, 24.11.2021 g. 10:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1204001FryszkowskiIgorSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
2.1204002KrawczykWiktoriaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
3.1204003KamińskiKorneliusz KamilSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
4.1204004RybickaHannaSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
5.1204005KucharskaAmeliaZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
6.1204006SzczypaKrzysztofSzkoła Podstawowa imienia rotmistrza Witolda Pileckeigo w Będargowie
7.1204007DecMarcelPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej im Konstatnego  Ildefona Gałczyńskiego
8.1204008KaczanowskiWiktorPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

GEOGRAFIA, 24.11.2021 g. 13:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1207001SzelachowskiJakub ZbigniewSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
2.1207002MyłkaWiktorSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
3.1207003KozłowskaDominikaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
4.1207004MileszkoMichałSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
5.1207005BućkoFilip MikołajSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6.1207006WośFranciszek WiktorSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7.1207007KajkowskiAlanSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
8.1207008KogutAleksandraSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
9.1207009SałapaAdam KrzysztofSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
10.1207010StyczewskiJonatanSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
11.1207011ChałupkaBartoszZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
12.1207012ChłodnyMajaZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
13.1207013SzczypaKrzysztofSzkoła Podstawowa w Będargowie im. Witolda Pileckiego
14.1207014SzcześniakJan MichałPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
15.1207015WojciechowskiŁukaszPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
16.1207016KowalczykPatrykPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
17.1207017DrozdowskiŁukasz JakubSzkoła Podstawowa im. sw. Huberta w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
18.1207018KurpiewskiJakubPublicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
19.1207019CzyczAdrianPublicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
20.1207020FilakMateuszSzkoła Podstawowa w Przecławiu
21.1207021PoliczkiewiczDamianSzkoła Podstawowa w Przecławiu
22.1207022HołubMarcel FranciszekSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
23.1207023AdamczykMateuszSzkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi w Trzebieży
24.1207024WyszczelskiKamilSzkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi w Trzebieży
25.1207025SzczęśniakOliwierPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
26.1207026SobeckiJakub MarcinPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

BIOLOGIA, 25.11.2021 g. 10:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1205001FeretyckaMaria GabrielaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
2.1205002NowackaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
3.1205003GruszczyńskaNatalia JoannaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi
4.1205004BanatowskaOliwia PatrycjaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi
5.1205005ZelekHannaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6.1205006JabłońskaHanna JudytaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7.1205007GrzybFranciszek SławomirSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
8.1205008MacałaZuzannaSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
9.1205009KomońIdaZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
10.1205010OleszkiewiczLeonZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
11.1205011KrzemińskaWiktoriaPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
12.1205012KaweckaHannaPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
13.1205013SzczypaKrzysztofSzkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
14.1205014LubińskaOliwiaSzkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
15.1205015ChomiukFranciszekSzkoła Podstawowa w Dobrej im K.I.Gałczyńskiego
16.1205016DecMarcelSzkoła Podstawowa w Dobrej im K.I.Gałczyńskiego
17.1205017KuklińskiJakubPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
18.1205018BłasiakPatrykPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
19.1205019ŁadakWiktor MarcelSzkoła Podstawowa im. sw. Huberta w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
20.1205020NiczyporukKacperPubliczna Szkoła Podstawowa im.Przyjaciół Dzieci
21.1205021KaczanowskiWiktorPubliczna Szkoła Podstawowa im.Przyjaciół Dzieci
22.1205022HukAleksandraSzkoła Podstawowa w Przecławiu
23.1205023WazdrągFranciszek JakubSzkoła Podstawowa w Przecławiu
24.1205024JaszewskiDamianSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Trzebieży
25.1205025CukrowskaAgnieszkaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Trzebieży
26.1205026HołubMarcel FranciszekSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
27.1205027MizgiarMartynaSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

JĘZYK ANGIELSKI, 25.11.2021 g. 13:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1208001JabłońskiMateuszSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
2.1208002FeretyckaMaria GabrielaSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
3.1208003GruszczyńskaNatalia JoannaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
4.1208004CzekałaAlan KacperSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
5.1208005KłosNikodem SławomirSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
6.1208006JabłońskaHanna JudytaSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi
7.1208007KarpowiczMartynaSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
8.1208008SuczyńskaJustynaSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
9.1208009GwiaździńskaMajaSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
10.1208010KrajewskaJuliaSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
11.1208011PtasznikNicolasZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
12.1208012SadłowskiFranciszekZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
13.1208013LubińskaOliwiaSzkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
14.1208014SzczypaKrzysztofSzkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie
15.1208015KlimiukDominika WiktoriaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
16.1208016DecMarcelPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
17.1208017MaryniakMilena WiktoriaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
18.1208018OstrowskiKornelPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
19.1208019JankowskiKrystianSzkoła Podstawowa im. Św. Huberta  w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
20.1208020HoppeJuliaSzkoła Podstawowa im. Św. Huberta  w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie
21.1208021PaluchKatarzynaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
22.1208022BorowskaKatarzynaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
23.1208023StasiołekAdamPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
24.1208024MISCHKEWERONIKASZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
25.1208025WAZDRĄGFRANCISZEKSZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
26.1208026MAREWSKIMARCINSZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
27.1208027PRUSINOWSKIOLAFSZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
28.1208028KACZMAREKMALWINASZKOŁA PODSTAWOWA W PRZECŁAWIU
29.1208029SzymańskaZuzannaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży
30.1208030RadtkeNinaSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży
31.1208031ŁawniukMarcel AdamSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
32.1208032ChałustowskiMichałSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
33.1208033KrakowiakAlicjaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
34.1208034WłodarczykArturPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
35.1208035PołubokMajaPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

FIZYKA, 26.11.2021 g. 10:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1203001SkorniaMichał BożydarSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
2.1203002SzponderSzymonSzkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Policach
3.1203003KuberskiOliwier, WojciechSzkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi
4.1203004KonkelMateuszZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
5.1203005WróblewskaKarolinaZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
6.1203006KamickiDaniel KrzysztofPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
7.1203007KrencaIgorPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
8.1203008SzczypaKrzysztofSzkoła Podstawowa imienia rotmistrza Witolda Pileckeigo w Będargowie
9.1203009CampoloAntoninaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
10.1203010SzcześniakJanPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
11.1203011GłowackiAleksSzkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi i Dwujęzycznymi w Trzebieży.
12.1203012MalickiJulianSzkoła Podstawowa w Przecławiu
13.1203013TrybekŁukasz RobertSzkoła Podstawowa w Przecławiu
14.1203014NawrockaNikolaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
15.1203015CimochJuliaPubliczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE, 26.11.2021 g. 13:00

Lp.Kod uczniaNazwisko uczniaImię / imiona uczniaPełna nazwa szkoły
(bez skrótów)
1.1210001KrzoskiAdrian MaksymilianSzkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
2.1210002PĘKSAALEXSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ORŁA BIAŁEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
3.1210003ŁUKASZEWICZJERZYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ORŁA BIAŁEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
4.1210004WróblewskiIgorSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
5.1210005KamińskiKorneliusz KamilSzkoła Podstawowa nr 8 im Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Policach
6.1210006ChałupkaBartoszZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
7.1210007LipińskiAntoniZespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego z oddziałami Dwujęzycznymi nr 9
8.1210008SzczypaKrzysztofSzkoła Podstawowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Będargowie
9.1210009TomkowskaZofiaSzkoła Podstawowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Będargowie
10.1210010ChomiukFranciszekPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
11.1210011KołodziejczykJakubPubliczna Szkoła Podstawowa w Dobrej
12.1210012BłasiakPatrykPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
13.1210013MaryniakMilena WiktoriaPubliczna Szkoła Podstawowa w Dołujach
14.1210014JaszewskiDamianSP Trzebież
15.1210015CukrowskaAgnieszkaSP Trzebież
16.1210016FilakMateuszSzkoła Podstawowa w Przecławiu
17.1210017PoliczkiewiczDamian Szkoła Podstawowa w Przecławiu
18.1210018ŁowińskiDawidSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
19.1210019ŚwidurskiSzymonSzkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie
20.1210020KurpiewskiJakubPubliczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
21.1210021AdamkiewiczHannaPubliczna Szkoła Podstawowa imienia Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
22.1210022TomczykOlafPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu
23.1210023MajEmilPubliczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu