Badanie losów absolwentów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

Szanowna Pani, Szanowny Panie!
Serdecznie zapraszam do wypełnienia kwestionariusza badania losów absolwentów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach! Ankieta ma tylko 15 pytań, czas jej wypełniania zajmie ok. 8 – 12 min.

https://forms.gle/EfTeUpHJWXa1bNjQ9

Bardzo prosimy wypełnić niniejszą ankietę do 14 czerwca włącznie!

Badanie jest z założenia anonimowe, jednak będzie nam ogromnie miło, jeśli zechcą Państwo podać w ostatniej rubryce swój nr telefonu do pogłębionego wywiadu. Osoby, które podadzą numer telefonu otrzymają od nas w podziękowaniu opracowane specjalnie dla nich CV (życiorys zawodowy) w j. polskim.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod adresem e-mail: biuro@naukapracakariera.pl lub numerem: 535 48 84 84.